Remote FAAC TML2-433-SLH
Your remote FAAC TML2-433-SLH
is no longer produced by the manufacturer:
replaced by
FAAC XTO2 SLH SL DS RC 433MHZ (100% compatible)
Shipping
Free postage
order 2 remotes
Your remote control TML2-433-SLH has been added to your cart
useful equipment for your remote control
Reference : :
Our offers
  • Free support on 0203 31 882 18
  • Free programming support
  • Manual included in PDF format by email
  • 24 months warranty
  • Programming tutorial
All information concerning your replaced product (Remote control FAAC TML2-433-SLH) :
 Free postage order 2 remotes
14 days to change your mind
Free advice when buying and programming
Secure payment
Secure payment
Cheaper and remote
DOMO EXPRESS MULTI SCAN04 Green
See this remote control
Attention:
Brand FAAC
Model TML2-433-SLH
Frequency 433.92 MHz
Number of buttons 2
Type of programming Auto-programming
Type of battery 12V(23A)